آخرین خبرهای جدید استخدامی برای دانشجویان تربیت معلم ورودی 88

 

با سلام به دوستان و همکاران گرامی:

 

براتون خبرهای جدید و دست اول دارم که نمیدونم بایدبخاطرش خوشحال باشم یا ناراحت!!در مورخ 15/10/89 که رئیس جمهور و وزیر به سمنان سفر کردنندآنها را ملاقات کردم و از مشکلات بچه های تربیت معلم گفتم.طوماری رو که در پست قبلی گذاشته بودم (که به امضای کلیه ی دانشجویان مرکز تربیت مهلم سمنان رسیده بود ) رو هم به نمایندگان مجلس استان و هم وزیر و هم خود رئیس جمهور دادم.حتی با معاون های وزیر آقایان بابایی و کیانی هم صحبت کردم که نتیجه ی این پیگیری ها که البته با کمک و همراهی سایر دوستان مرکز تربیت معلم شهر سمنان بود را به استحضارمی رسانم:

 

1- اول از همه اینکه تا یک ماه آینده تکلیف دانشجویان تربیت معلم به صورت کامل ،مشخص و روشن خواهد شد(البته معاون وزیر آموزش و پرورش فرمودند تا بیست روز دیگر تکلیفتان مشخص خواهد شد)

 

2- قرار بر این است که دانشجویان پسر مراکز تربیت معلم به مدت 2ماه دوره آموزشی خدمت سربازی را طی کنند و بعد از آن سربازمعلم شوند و سپس استخدام خواهند شد.لازم به ذکر است که دختران این مراکز ازهمان ابتدا استخدام خواهند بود.

 

3-از سال آینده مرکز تربیت معلم با عنوان دانشکده فرهنگیان به کار خود ادامه خواهد دادو دانشجویان این دانشکده مستقیما تا مقطع لیسانس به ادامه تحصیل خواهند پرداخت و بعد از آن به استخدامی وزارت آموزش و پرورش در خواهند آمد.

 

4-استخدام معلم فقط از درگاه مراکز(دنشکده)تربیت معلم خواهد بود.

 

5-خبرهای دیگری هم هست که تعداد نظرات شما مشوق من خواهد بود تا آنها را برایتان بازگونمایم.

 

 

 

همکاراهای عزیز من موفق و پیروز باشید

 

استخدام شدن دخترخانمها و آقاپسرهایی که مشکل سربازی ندارن را به همه دوستان تبریک می گم!کد پرسنلی برای شما صادر شده منتها برای سازماندهی نیروها و مشخص شدن شهر و محل تدریس باید تا مهرماه صبر کنید.موفق باشید.

و اما در مورد آقایون.تمام افرادی که برنامه "دو نیم ساعت"شبکه خبر مورخ20شهریور را دیده اند این مطلب راتأیید می کنند که جناب وزیر فرمودند:خود دانشجویان میدانندکه دولت تعهدی جهت استخدام دانشجویان تربیت معلم ندارد.اما نظر به آنکه جناب رئیس جمهور دستور داده اندو نامه ای برای رفع این مشکل به مجلس تقدیم نمودند و از آنجاکه بنده به این دانشجویان اعتقاددارم و می دانم که می توانند به امر آموزش و پرورش کمک کنند؛شخص خودم پیگیر وضعیت استخدامی این دانشجویان هستم.در این راستا با نظام وظیفه مکاتباتی شده و آنها نیز پذیرفته اند که این دانشجویان خدمت سربازی را به صورت سرباز معلمی بگذرانند.اما باید بدانید که ممکن است این روند قدری زمان ببرد اما نگران نباشید... .لازم به ذکر است که آندسته از دانشجویان آقا که موفق به قبولی در آزمون کارشناسی نشده اند فقط تا6ماه فرصت دارند تا دفترچه نظام وظیفه خود را ارسال کنند.

دوستان  عزیز

خبر جدیدی دارم براتون

شاید خودتون باخبر شده باشین اما به رسم اطلاع رسانی اینکه: مورخ 1آذر90 بخش نامه ای مبنی بر حل شدن مشکل استخدامی فارغ التحصیلان ورودی های 88 مراکز تربیت معلم صادر شده است.در این بخشنامه ذکر شده که فارغ التحصیلانی که مایل هستند به صورت سرباز معلم در مناطق مورد نیاز آموزش و پرورش خدمت نمایند اقدامات لازم را انجام دهند.ضمنا تصریح شده که چگونگی جذب این دانشجومعلمان طی بخشنامه ای اواخر آذر اعلام خواهد شد.

اینو هم بگم که برخی گفتند آقایون و خانمهایی که مشکل سربازی ندارند از مهر90 و مابقی ازمهر91 به صورت سرباز معلم جذب می شوند.اما بهتره پیگیر باشید تا بخشنامه رسمی وزارت خونه در اوایل بهمن صادر بشه.

 موفق باشید.

 

 

 

باسمه تعالی

شماره نامه هفتصد و ده ممیز هفتاد و سه.مورخ یازده بهمن ماه نود

با سلام و احترام

در اجرای دستور ریاست محترم جمهوری در خصوص اسخدام دانش آموختگان ناپیوسته و کاردانی(صرفاٌ ورودی سال 88 مراکز تربیت معلم وابسته به آموزش و پرورش ) مقتضی است در اسرعوقت کلیه افراد مشمول، نسبت به تکمیل فرم ضمیمه اقدام و نتیجه حداکثر تا تاریخ 17/12/90 به اداره کل امور اداری و تشکیلات، منعکس شود. این امر مستلزم اطلاع رسانی وسیع و مناسب در سطح استان می باشد.

وحید کیانی

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی

/ 42 نظر / 121 بازدید
نمایش نظرات قبلی
modir sch1.ir

با سلام پایگاه توسعه فناوری اطلاعات مدرسه ی اول همزمان با بازگشایی مدارس به صورت آزمایشی و از ابتدای زمستان 90 به صورت رسمی، راه اندازی شد. شما می توانید در این پایگاه سایتی کاملا رایگان با امکانات کامل مدیریت مدرسه ایجاد کنید. لطفا بعد از آشنایی با پایگاه توسعه فن آوری اطلاعات مدرسه اول، جهت حمایت از ما و گسترش فناوری اطلاعات در تعلیم و تربیت کشور، این پایگاه را در یک پست معرفی کرده و لینک پایگاه را در وبلاگتان قرار دهید و سایر همکاران را دعوت کنید. هدف ما توسعه فناوری اطلاعات در بین مدارس، معلمان و دانش آموزان به صورت کاملا کارآمد و رایگان است. با تشکر آدرس ‏پایگاه www.sch1.ir

ز

سلام اقا منظورت از 23بهمن 90 چیه بالای وبلاگت من نمیفهمم ایا تاریخا اشتباه زدی یا 23 بهمن خبری خواهد شد شما هنوز هیچ خبری از سرباز معلمی نبود اطلاع دادید لطفا اگر خبرایی دارید بگید به خدا مردیم

فقف

فغقفث

مجید

سلام این ها همه حرفه تا من نروم سرکلاس و دانش آموز را به چشم خودم نبینم باورم نمیشه که وزیر ما را استخدام می کنه. ما نزدیک به دوسال است که این حرف ها رو می شنویم. پس تا روز موعود دعا کنید.!!

دانشجو

امیداوریم این بار حرف قطعی زده باشن.امین[ناراحت]

لرد ورد

سلام دوست عزيزم چقد حول شدي؟ انقدر سايز مطالب نابتو بزرگ كردي كه در هم شدن! فكر كردي سرباز معلم شدنمون چيز خوبيه؟ دور و برتو ديدي؟ معلمايي كه از دانشسرا استخدام بودن و 4 سال فقط درس خوندن و سابقه خورده براشون اما با اين حال چقدر شكسته شدن؟ حواست هست داري سرو دست مي شكني كه استخدام شي و ماهي 400تومن بندازن جلوت و مث ... ازت كار بكشن؟ هنوز نفهميدي ،نفهميدي ميخوان استثمارت كنن؟ من الان بايد فردوسي ميبودم و به دكتري فكر مي كردم اما حالا اومدم اينجا و ... فكر كردي چي؟ اينا ميخوان ما رو بفرستن سرباز معلمي كه پول بهمون ندن! از سال ديگه كه 6پايه بشه مث... به ما نياز دارن اون وقت تو بشكن ميزني كه سرباز معلم شدي يا دخترا استخدام شدن و گور پدر بقيه؟ اصلا اين تبريك گفتن داره واقعا كه لايق همين وضعيتين

میگم شما که اطلاعاتتون درزمینه استخدامی اموزش خوبه میدونید که این طرح شامل ورودی 88ناپیوسته دانشگاه شهید رجائی هم میشه یا !!!!!

.............وبلاگ جدید معلمان شرکتی

مدیر جان در صورت امکان اطلاع رسانی کنید http://msherkati91.mihanblog.com/ http://moalemanesherkati.persianblog.ir/1391/5/ http://msherkati91.blog.com/ http://medus.blogfa.com/

حسین

سلام.چفدر شما بدبختید که واسه حق مسلمتون این همه بدبختی میکشید و التماس میکنید

رویا

سلام وبلاگت خیلی مفیده واسه بچه های تربیت معلم ممنون اززحمتات واسه همه بچه ها من خودم دانشجو دانشگاه فرهنگیانم همونطور که خودتون فرمودید همه ورودیای این دانشگاه ازاول استخدام هستن چه دخترچه پسرامیدوارم اگه مشکل شماهم حل نشده حل بشه.یاعلی موفق باشید