خبرهای جدیدتربیت معلم+پیگری و ارسال نامه

 

سلام.نامه پیش رو را تنظیم کردمو به امضای دانشجویان تربیت معلم سمنان رسیده و قراره به تاچندروز دیگه که رئیس جمهوری به استان سفر خواهند کرد به دست ایشان برسد.

 

 

 

بسمه تعالی                                                                    

                                                                                                                                                       1/   10  /1389

رئیس جمهور محبوب ایران اسلامی جناب آقای دکتر محمود احمدی نژاد

 

آموزش و پرورش زیربنای توسعه و کارخانه انسان سازی است. تصویر آینده جامعه اینجا شکل می گیرد. انسان فردا اینجا رشد می کند؛ مدیر، سیاست مدار، مهندس، اقتصاددان و ادیب، اینجا تربیت می شود. اندیشه حوزوی و دانشگاهی اینجا جوانه می زند.

این رسالت سنگین بر دوش معلمان است. همان ها که امام عزیز، ایشان را رهروان راه انبیا نامید. سال ها این پیامبران مهر و معرفت در مراکز تربیت معلم، آموزش و پرورش می دیدند و با کسب توانایی های علمی و عملی تدریس، به مراکز آموزشی اعزام می شدند؛ ولی متأسفانه از سال 1389 پذیرفته شدگان در مراکز تربیت معلم با پیام های یأس آوری مواجه شده اند.

با نظر وزارت محترم آموزش و پرورش دیگر بنا نبود دانشجویان تربیت معلم استخدام شوند و بعدها از مصاحبه ی وزیر محترم جناب آقای حاجی بابایی معلوم شد که این ها در زمان وزیر پیشین برای پرکردن ساعات موظف تدریس استادان این مراکز پذیرفته شده اند. گرچه از آغاز، مسئولین آموزش و پرورش قولی برای استخدام دانشجویان نداده بودنند، با این حال افرادی سراغ تربیت معلم رفتند که مشتاق معلمی و شیفته تعلیم بودنند؛ لذا بدین وسیله از حضرت عالی به عنوان رئیس جمهور ایران اسلامی خواهشمندیم با دستور ویژه خویش در مورد استخدام دانشجویان تربیت معلم، این گره کور را باز کنید و پاسخگوی عطش فراگیران پرشور این مراکز باشید. امیداست همانگونه که با یک دستور حضرت عالی دو هزار نفر از متخصصین در وزارت راه و ترابری به کارگیری شدند، ما مشتاقان به حضور در قافله رهروان انبیا را نیز از این تدبیر محروم نفرمایید و ما فرزندان ایران عزیز را از پریشانی و سرگردانی به جغرافیای امید و پویایی رهنمون باشید. به لطف حضرت پروردگار وجود پُر مهرتان از بلایا مصون باد و خاطره ی اندیشه مهرورزانه تان زمزمه فرزندان ایران فردا.

 

                                                                                                     با تشکر

دانشجویان مرکز تربیت معلم  شهید رجایی سمنان  

 

/ 4 نظر / 46 بازدید

بد نیست

مقداد

عزیزان من. چرا داریم به سرباز معلمی قناعت می کنیم؟ مگه ما از دخترا چی مون کمه؟ باید نشون بدیم کی هستیم. یه خورده قوی باشین. اگه ما رو نگیرن شاید ما ضرر کنیم ولی ضرر اصلی رو آموزش بروش میکنه که یه همچین نیروهای کارآمدی رو از دست میده.دارن بین بچه ها دو دستگی میزارن. چرا بچه های معاف استخدام شن؟ اینه عدالت محوری ؟

میثم

سلام متاسفانه تا الان 20 نفر اعلام آمادگی کردن واسه تجمع که اینجوری واقا بی فایده اس . دوستان من باید تلاش کنیم تا به نتیجه برسیم هر چه زودتر خبر بدین تا روز تجمع مشخص شه اینم شمارم 9365014484[لبخند]