سال 94 با تمام فراز و فرودهایش نفس های آخرخود را می کشد و همگان خود را آماده ورود به سالی جدید می کنند. آموزش و پرورش و به دنبال آن ، دبستان شهید مهدی عراقی روستای بیابانک نیز از این قاعده جدانیست. آموزگاران موفق معتقدند ماه اسفند زمان مهمی در تعلیم دانش آموزان محسوب می شود. چراکه عملا بعداز این ماه و گذر از تعطیلات نوروز، زمان کافی برای تثبیت یادگیری ، ارزشیابی و رفع مشکلات یادگیری دانش آموزان، وجود ندارد. بنابراین ماه اسفند را فرصتی مهم در آموزش می دانند.
برای آنکه یادگیری استمرار داشته باشد و دانش آموزان در فرصت تعطیلات نورزی استفاده بهینه نمایند؛ پیک آموزشی برای ایشان طراحی می گردد. چندسالی است که این پیک توسط اداره کل آموزش و پرورش استان تدوین و در اختیار فراگیران گذاشته می شود. اما به دلیل ضعف هایی که این پیک در دوره های گذشته داشته است؛ تصمیم گرفته شد تا درکنار آن، پیکی جداگانه طراحی و در اختیار دانش آموزان گذاشته شود. در این مجله نوروزی سعی شده است دانش ها و مهارت های دانش آموزان را از سطوح فهم و دانش، به ورطه عمل بکشاند. در این پیک علاوه بر طراحی گرافیک شاداب، از سوالات گسترده پاسخ و تحلیلی بهره گرفته شده تا برای دانش آموزان جذابیت لازم را داشته باشد.

شناسنامه

پیک نوروزی 95 ویژه دانش آموزان دبستان شهید مهدی عراقی روستای بیابانک / شهرستان سرخه

طراحان سوال: لیلا صدیقی نیا ( کارشناسی آموزش ابتدایی ) ، محمدرضا صفا ( کارشناسی آموزش ابتدایی )

صفحه آرایی : محمدرضا صفا

تعداد صفحات : 20 صفحه

در ادامه تصاویری از این پیک را مشاهده نمایید.


پیک نوروزی 95 مدرسه شهید مهدی عراقی بیابانکپیک نوروزی 95 شهید مهدی عراقی روستای بیابانکپیک نوروزی 95 مدرسه شهید عراقی بیابانکپیک نوروزی 95 دبستان شهید مهدی عراقی بیابانک